کهکشان نیستینویسنده (ها) : محمد هادی اصفهانی
ناشر : فیض فرزان
دسته کتاب : حکمت عملی و عرفان
شابک : 978-6229599556
آخرین نوبت چاپ : ۱۴۰۰
نسخه الکترونیکی : دارد
زبان های در دسترس : فارسی
تعداد صفحات : ۵۵۵
مرحله تولید : چاپ شده
قیمت : ۱۴٬۰۰۶٬۰۰۰ ریال

این اثر شامل 75 روایت است که هریک از آنها با آیه‌ای از قرآن آغاز می‌شود و از زبان خانواده، دوستان، شاگردان و مریدان این استاد اخلاق نگاشته شده است.  اگر چه داستان ساخته‌ی ذهن نویسنده‌ است، اما تلاش شده است تا مستندات و وقایع حقیقی زندگی آیت الله قاضی طباطبائی حفظ شود و تصویر درستی از زندگی، دستاوردها و ارزش‌های بزرگ و مهم خلق شده توسط ایشان به مخاطبین نشان داده شود. بسیاری از افراد تصور می‌کنند بزرگان دین عزلت نشین و گوشه گیر بوده اند، اما با مطالعه کتاب کهکشان نیستی معلوم می شود بسیاری از آنها زندگی بسیار پویایی داشته‌اند و قدم‌های بزرگ و مهمی در این عرصه برداشته‌اند. در انتهای کتاب، بخش‌هایی تحت عنوان سفارش‌ها، دستورات و منابع و مستندات آورده شده است. این بخش‌ها به خواننده کمک زیادی در شناخت ایشان خواهد کرد.

کتاب کهشکشان نیستی به قلم محمد هادی اصفهانی برای اولین با ر در سال 1399 منتشر شد. این کتاب بر اساس زندگی آیت الله سید علی قاضی طباطبائی نوشته شده و روایتی است که زندگی او را به زیبایی تشریح می‌کند. نویسنده با تحقیق مبسوط در مورد زندگی این فقیه مجاهد تلاش کرده روایتی ناب و ماندگار از جوانی تا وفات ایشان ارائه دهد؛ وی داستان را از جوانی مرحوم قاضی و در سن 27 سالگی او آغاز کرده است. همه چیز از سفر آیت الله قاضی به سفر نجف شروع می‌شود و تا پایان عمر پربرکت او را در بر می‌گیرد...

 روایت داستانی سبب شده کهکشان_نیستی یک زندگینامه معمولی نباشد و با وجود طولانی بودن بسیار خوش خوان و جذاب باشد. کمتر کتابی را می‌توان یافت که با یک سیر داستانی جذاب و گیرا، زندگی یکی از بزرگان مذهب شیعه را به تصویر بکشد.

 

ارسال با ایمیل: