رویداد ملی «کمند» ویژه دانشجویان دختر کشور

۲۷ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۸ اخبار
تعداد بازدید:۲۸
طرح ملی کمند (رویداد کار، مهارت و نوآوری دانشجویان دختر) در دانشگاه صنعتی امیرکبیر به‌عنوان دانشگاه منتخب استان تهران برگزار می‌شود.

رویداد ملی «کمند» ویژه دانشجویان دختر کشور در دانشگاه صنعتی امیرکبیر

طرح ملی کمند با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

طرح ملی کمند (رویداد کار، مهارت و نوآوری دانشجویان دختر) برای نخستین بار در ۱۰ دانشگاه منتخب کشور از جمله دانشگاه صنعتی امیرکبیر به‌عنوان دانشگاه منتخب استان تهران برگزار می‌شود.

مهلت ثبت‌نام و ارسال طرح به این رویداد ۱۱ بهمن‌ماه تا ۱۲ اسفندماه است.

نتایج داوری طرح‌ها ۶ اسفندماه اعلام می‌شود و مراسم اختتامیه این رویداد نیز ۲۰ اسفندماه هم‌زمان با مبعث حضرت رسول (ص) برگزار خواهد شد.

محورهای این رویداد شامل صنایع‌دستی، گرافیک، پوشاک، دوخت، طراحی پارچه و لباس، تولیدات غذایی و خوراکی، تکنولوژی و مهندسی و محیط‌زیست است.

این رویداد با هدف آشنایی دانشجویان با مفاهیم کار، مهارت‌آموزی و کارآفرینی، ایجاد ارتباط میان دانشجویان و شرکت‌های دانش‌بنیان و نیز ایجاد فضای با نشاط در میان دانشجویان و نیز توانمندسازی دختران دانشجو و حمایت از ایده‌ها و طرح‌های نوآورانه آن‌ها برگزار می‌شود.

دانشجویان دختر استان تهران می‌توانند برای شرکت در این طرح با مراجعه به وب‌سایت رویداد به نشانی farhangi.aut.ac.ir و یا با شماره تماس ۶۴۵۴۵۰۲۶-۰۲۱ دبیرخانه ارسال طرح‌ها، نسبت به اطلاع از شرایط و ارسال طرح‌ها و ایده‌های خود اقدام کنند.